Izsludināta partnerorganizāciju atlase pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai

Pirmdien, 29. decembrī, Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu partnerorganizāciju atlasi pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai, kas tiek finansētas ar Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

Latvijā paredzēts ar Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu trūcīgām vai ārkārtas, krīzes situācijā nonākušām ģimenēm vai atsevišķi dzīvojošām personām izdalīt pārtikas komplektus vai nodrošināt gatavas maltītes, izdalīt pamata materiālās palīdzības komplektus (higiēnas preces un individuālie mācību piederumi skolēniem), kā arī īstenot papildpasākumus (konsultācijas, apmācības, informācija par mājsaimniecības budžeta pārvaldību, par valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšanu u.c.).

Pārtikas un pamata materiālās palīdzības komplektu izdali un papildpasākumu īstenošanu nodrošinās partnerorganizācijas, kas var būt Latvijas Republikā reģistrēta biedrība, nodibinājums vai reliģiska organizācija, pašvaldība vai tās iestāde, kā arī to apvienības. Pretendentiem jāsagatavo atlases iesniegumi, Sabiedrības integrācijas fonds izvērtēs iesniegumus un veiks partnerorganizāciju atlasi.

Partnerorganizāciju atlases iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 29.01.2015. līdz plkst. 17.00.

Atlases iesniegumus var iesniegt:

Vairāk informācijas par izsludināto atlasi, plānotajiem reģionāliem informatīviem semināriem, biežāk uzdotajiem jautājumiem meklēt Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā www.sif.gov.lv sadaļā „Eiropas Atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām".

Jautājumus par atlases iesniegumu sagatavošanu jāsūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi "Partnerorganizāciju atlase" ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms atlases iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

Informācijai
Latvijas Darbības programmu pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšanai vistrūcīgākajām personām 2014.-2020.gada plānošanas periodam Eiropas Komisija apstiprinājusi 2014.gada 30.oktobrī. Latvijai vistrūcīgāko personu atbalstam tiks piešķirts 48,2 milj. Eur, t.sk: 41 milj. EUR – Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām finansējums (85%) un 7,2 milj. EUR – valsts budžeta līdzfinansējums (15%).
Latvijā Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām vadībā iesaistītās institūcijas ir: Labklājības ministrija, Finanšu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.

Plašāka informācija:
Dace Zariņa,
Sabiedrības integrācijas fonda
Sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 67078211
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Seko mums:
www.twitter.com/
www.facebook.com/
www.sif.gov.lv

sample

Informatīvais materiāls “Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?”

Lasīt vairāk...

 

sample

Atbalsta paku izdales biežums

Lasīt vairāk...

sample

Pārtikas maziem bērniem paku saņemšanas pagarinājums

Lasīt vairāk...

Meklēšana