Izsludināta 3. partnerorganizāciju atlase pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai, maltīšu nodrošināšanai un papildpasākumu īstenošanai

 

Ar Eiropas Savienibu 400

 

Izsludināta 3. partnerorganizāciju atlase pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai,

maltīšu nodrošināšanai un papildpasākumu īstenošanai

Piektdien, 27.oktobrī, Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu partnerorganizāciju atlasi:
- pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai visā Latvijas teritorijā,
- maltīšu nodrošināšanai un papildpasākumu īstenošanai visā Latvijas teritorijā.

Atbalstāmās darbības tiek finansētas ar Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

Ar Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu trūcīgām vai ārkārtas, krīzes situācijā nonākušām ģimenēm vai atsevišķi dzīvojošām personām tiek izsniegti pārtikas un pamata materiālās palīdzības komplekti (higiēnas preces bērniem un individuālie mācību piederumi skolēniem), nodrošinātas gatavās maltītes, kā arī īstenoti papildpasākumi (konsultācijas, apmācības, informācija par mājsaimniecības budžeta pārvaldību, par valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšanu u.c.).

Pārtikas un pamata materiālās palīdzības komplektu izdali, maltīšu nodrošināšanu un papildpasākumu īstenošanu var nodrošināt partnerorganizācijas, kas ir Latvijas Republikā reģistrēta biedrība, nodibinājums vai reliģiska organizācija, pašvaldība vai tās iestāde, kā arī to apvienības. Pretendentiem jāsagatavo atlases iesniegumi, Sabiedrības integrācijas fonds izvērtēs iesniegumus un veiks partnerorganizāciju atlasi.

Partnerorganizāciju atlases iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 27.11.2017. līdz plkst. 17.00.

Atlases iesniegumus var iesniegt:
• personīgi vai sūtot pa pastu Sabiedrības integrācijas fondā, Aspazijas bulvārī 24 (3.stāvs), Rīga, LV-1050;
• nosūtot elektroniska dokumenta formā uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
• aizpildot atlases iesnieguma veidlapu tiešsaistē projektu elektroniskās vadības sistēmā Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā www.sif.gov.lv, iepriekš parakstot attiecīgu vienošanos ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Vairāk informācijas par izsludināto atlasi, plānotajiem reģionālajiem informatīvajiem semināriem, biežāk uzdotajiem jautājumiem aicinām meklēt Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā www.sif.gov.lv sadaļā „Eiropas Atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām" un mājas lapā www.atbalstapakas.lv sadaļā "Informācija".

Jautājumus par atlases iesniegumu sagatavošanu lūdzam sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi "Partnerorganizāciju atlase" ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms atlases iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

sample

Informatīvais materiāls “Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?”

Lasīt vairāk...

 

sample

Atbalsta paku izdales biežums

Lasīt vairāk...

sample

Pārtikas maziem bērniem paku saņemšanas pagarinājums

Lasīt vairāk...

Meklēšana