EIROPAS ATBALSTA FONDS VISTRŪCĪGĀKAJĀM PERSONĀM

Partnerorganizāciju ceturtā atlase

aa

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu partnerorganizāciju ceturto atlasi atbalstāmo darbību īstenošanai:

-        pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai,

-        maltīšu nodrošināšanai un papildpasākumu īstenošanai.

Atbalstāmās darbības tiks finansētas ar Eiropas Savienības un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Īstenošana paredzēta visā Latvijas teritorijā no 2021.gada 1.aprīļa.

Partnerorganizāciju atlases iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 02.12.2020. plkst. 17.00. Atlases iesniegumus var iesniegt:

-        nosūtot elektroniska dokumenta formā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un apliecināts ar laika zīmogu, uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,

-        sūtot pa pastu Sabiedrības integrācijas fondam, adrese: Raiņa bulvāris 15, Rīgā, LV-1050.

Informatīvie semināri

Lai informētu par atlases nolikuma nosacījumiem – kas var būt partnerorganizācija, kādas atbalstāmās darbības līguma/vienošanās ietvaros veicamas, kā aizpildīt atlases iesnieguma veidlapu – 16.novembrī plkst.13.00 tiks rīkots informatīvs seminārs tiešsaistē vietnē Zoom. Interesentus lūdzam pieteikties nosūtot informāciju uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Seminārs”.

Jautājumi

Jautājumus par atlases iesniegumu sagatavošanu lūdzam sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Partnerorganizāciju atlase” ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms atlases iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes būs pieejamas ikvienam www.sif.gov.lv sadaļā “Eiropas atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām” → “Biežāk uzdotie jautājumi” un www.atbalstapakas.lv sadaļā → “Informācija”.

Atlases dokumenti

Atlases nolikums

Iesnieguma veidlapa (jāaizpilda pretendentam)

Līgums/vienošanās par atbalstāmo darbību īstenošanu Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros (informācijai)

Metodiskie norādījumi veidlapas aizpildīšanai (informācijai)

sample

Informatīvais materiāls “Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?”

Lasīt vairāk...

 

sample

Atbalsta paku izdales biežums

Lasīt vairāk...

sample

 "Ceļš līdz atbalsta pakām: ārkārtējās situācijas saistībā ar COVID laikā un vienu kalendāro mēnesi pēc"

Lasīt vairāk...

Meklēšana